Loading...
  • 0905722822

Šťava Malina 100% EkoMedica 500ml

Malina obsahuje vysoké množstvá organických kyselín, pektíny, antokyány, minerálne soli a vitamíny C, A, B, PP. Používa sa pri nachladení, … Čítať ďalej
7,79 € za kus
Nie je na sklade
  • Popis
  • Špecifikácia

Malina obsahuje vysoké množstvá organických kyselín, pektíny, antokyány, minerálne soli a vitamíny C, A, B, PP. Používa sa pri nachladení, angíne, bakteriálnych a vírusových infekciách ako prostriedok vyvolávajúci potenie. Ľudové liečiteľstvo odporúča maliny ako liek proti chudokrvnosti.

LIEČIVÉ ÚČINKY MALÍN

Maliny obsahujú okolo 13% jednoduchých cukrov, z minerálnych látok veľa vápnika, horčíka, fosforu, železa, draslíka, vitamínu C, karotén a vitamíny skupiny B, ďalej kyselinu jablčnú, vínnu, citrónovú, mravčiu, salicylovú, glykosidy. Maliny taktiež obsahujú pomerne mnoho pektínu, trieslovín a rastlinného farbiva. Jadierka malín obsahujú 16% žltozeleného oleja. Obsah kyseliny salicylovej je prospešný pri horúčkovitých ochoreniach (znižuje horúčku obzvlášť u malých detí). Maliny sú žlčopudné a močopudné, takže sa odporúčajú pri reumatizme a niektorých ľadvinových a pečeňových chorobách. Vitamín A je prírodným liečebným prostriedkom pri očných problémoch a poruchách videnia. Už v starej čínskej medicíne boli maliny využívané proti šeroslepote. Maliny zlepšujú prísun výživných látok. Vysoká koncentrácia rutinu (vitamínu P) spevňuje cievy v oku.

Zloženie:šťava z plodov maliny,kyselina askorbová(vitamín C) 120mg v 50ml.Vyprodukované z koncentrovanej šťavy plodov maliny.Pasterizované.

Spôsob užívania:
-výživový doplnok
-maximálna denná dávka 50ml
-pred použitím pretrepať.Po otvorení spotrebujte do 21 dní.Skladujte v chladničke
-uchovávajte mimo dosahu detí
-nevhodné pre deti do 3 rokov
-tehotné a dojčiace matky by sa mali pred použitím poradiť s lekárom.

Špecifikácia

Bez pridaného cukru

Log in

create an account