Loading...
  • 0905722822

Šťava Graviola 100% EcoMedica 500ml

Graviola sa odporúča najmä ľuďom s nádorovými ochoreniami ako podporná liečba. Napomáha zabíjať rakovinové bunky, pričom zdravé zostáv … Čítať ďalej
12,09 € za kus
Nie je na sklade
  • Popis
  • Špecifikácia

Graviola sa odporúča najmä ľuďom s nádorovými ochoreniami ako podporná liečba. Napomáha zabíjať rakovinové bunky, pričom zdravé zostávajú v tele nepoškodené. Zároveň môže graviola napomáhať pri bakteriálnych a mykotických problémoch, ale i pri parazitoch. Nápomocná je i pri nervovom vyčerpaní a depresiách.

Zloženie: šťava z gravioly (Annona muricata). Pasterizované šetrnou pasterizáciou.

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka (50ml) obsahuje 50ml čistej šťavy z gravioly. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada prestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.

Špecifikácia

Bez pridaného cukru

Log in

create an account