Loading...
  • 0905722822

Šťava Pestrec marian.EcoMedica500ml

Pestrec mariánsky je jednoročná rastlina z čeľade Asteraceae,ktorá rastie skoro v celom Stredomorí.Rastlina obsahuje veľa zložiek:quercetin,a … Čítať ďalej
10,99 € za kus
Nie je na sklade
  • Popis
  • Špecifikácia

Pestrec mariánsky je jednoročná rastlina z čeľade Asteraceae,ktorá rastie skoro v celom Stredomorí.Rastlina obsahuje veľa zložiek:quercetin,apigenin,taxifolin,vitamíny C,K,fytosteroly,triesloviny,kyselinu linolovú a minerály. Približne 20-30% rastliny tvoria proteíny a rastlinné oleje.Silymarín má antioxidačné vlastnosti,podporuje funkciu trávenia,podporuje pečeň,reguluje metabolizmus lipidov,má priaznivý vplyv na črevá.

Zloženie: voda, extrakt z pestreca mariánskeho 10:1 (Silybum marianum), kyselina citrónová (regulátor kyslosti). Pasterizované.

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 30 dní od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí.Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 10 ml 2-krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka 20 ml. Nedoporučuje sa prekračovať doporučená denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada pestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.

Špecifikácia

Bez pridaného cukru

Log in

create an account