Loading...
  • 0905722822

gen__vyr_491zeleny-jacmen

Šťava Zelený jačmeň EcoMedica 500ml

Mladé jemné lístky obsahujú širokú škálu vitamínov(beta karotén,B1,B2,B3,B6,E aj C,biotín,kyselinu listovú a cholín),taktiež aminokyseli … Čítať ďalej
10,19 € za kus
Nie je na sklade
  • Popis
  • Špecifikácia

Mladé jemné lístky obsahujú širokú škálu vitamínov(beta karotén,B1,B2,B3,B6,E aj C,biotín,kyselinu listovú a cholín),taktiež aminokyseliny.Takmer 50% hmotnosti mladého jačmeňa tvoria proteíny,ktoré su veľmi dôležité pre správne fungovanie a stavbu nášho organizmu. Blahodárne pôsobí na vitálnosť,posilňuje svaly, zlepšuje tráviaci a obehový systém,zaisťuje dobrú látkovú výmenu,chráni sliznice dýchacích ciest.Pozitívne vplýva nielen na našu dobrú fyzickú kondíciu,ale podporuje aj našu myseľ(najmä vhodný pre psychicky prepracovaných ľudí,a to aj mládež a študentov). Výrazne pôsobí pri zásadotvorbe,a tým pomáha k udržaniu acidobázickej rovnováhy v tele.Vďaka obsahu serotonínu a tryptofánu(hormóny šťastia),má pozitívny vplyv na našu náladu.

Zloženie: šťava z mladého jačmeňa (Hordeum vulgare), kyselina citrónová. Pasterizované šetrnou pasterizáciou.

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: vypiť 25ml 1 - 2 krát denne minimálne pol hodiny pred jedlom. Pred každým použitím pretrepať. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada prestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.

Špecifikácia

Bez pridaného cukru

Log in

create an account